تعداد بازديد :  
تاريخ : پنجشنبه ۱۳٩٠/٩/۳
رویج فرهنگ بسیج بهترین راه مقابله با تهاجمات نرم دشمنان است

خبرگزاری فارس: مدیر آموزش و پرورش کامیاران گفت: ترویج فرهنگ بسیج بهترین راه مقابله با تهاجمات نرم دشمنان است.


ه گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، هوشنگ آذربار عصر امروز در همایش تجلیل از فرهنگیان بسیجی کامیاران که با حضور جمعی از مسئولان و فرهنگیان این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: حضور بسیج در همه صحنه‌ها یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است و برای حفظ این ارزش‌ها باید همواره در وسط میدان باشد.
وی خاطرنشان کرد: بسیج در عمل ثابت کرده است که لشکر مخلص خداست و روحیه شهادت‌طلبی این نهاد مردمی، عزت و افتخار را برای ملت شریف ایران در پی داشته است.
مدیر آموزش ‌و پرورش شهرستان کامیاران حفظ روحیه شهادت طلبی، ایثارگری، سلحشوری و فداکاری برای دین، نظام و ولایت را مهم‌ترین وظیفه امروز بسیجیان عنوان کرد.
آذربار با بیان اینکه تبدیل نهال انقلاب اسلامی به درختی سلامت و تنومند با وجود انبوه دسیسه‌های دشمنان و توطئه‌گران بدون حضور بسیج و بسیجی امکان‌پذیر نبود، تصریح کرد: ترویج فرهنگ بسیجی و بسیج، توسعه فرهنگ پایداری، ایثار و عدالت‌خواهی است.
وی تصریح کرد: بسیج ماندگارترین ارگان تاسیس شده پس ازانقلاب اسلامی است و این ماندگاری مقوله‌ای است، که همواره کانون توجهات جهانی بوده است.
مدیر آموزش ‌و پرورش شهرستان کامیاران با بیان اینکه مهم‌ترین شاخصه بسیج ملی و مردمی بودن آن است، تصریح کرد: این اصل مهم‌ترین رمز ماندگاری و تداوم بسیج در سه دهه اخیر است.
آذربار با اشاره به اینکه بسیج در همه عرصه‌ها وارد و به خاطر ظرفیت و توانایی‌های ویژه‌اش به خوبی عمل می‌کند، تصریح کرد: بسیج به فرموده مقام معظم رهبری احساس تکلیف و آمادگی همه جانبه برای ورود به همه عرصه‌ها است.
وی به ایثار و از خودگذشتگی بسیجیان در طول هشت سال جنگ تحمیلی اشاره کرد و افزود: با اتمام جنگ تحمیلی سمت سوی خدمات بسیج در کنار دفاع از ارزش‌های انقلاب به سمت عمران، آبادانی و محرومیت‌زدایی تغییر و در این راستای خدمات ارزشمندی ارائه کرده است.
مدیر آموزش ‌و پرورش شهرستان کامیاران به رسالت و اهداف بسیج سازندگی اشاره کرد و گفت: غنی‌سازی اوقات فراغت در عرصه‌های سازندگی، ترویج فرهنگ‌ کار با بهره‌گیری از روحیه و نشاط بسیجی در میدان‌های کار و تلاش و ایجاد فضای مناسب برای یادگیری و انجام فعالیت‌های مردمی را از جمله اهداف بسیج سازندگی است که در قالب اردوهای طرح هجرت 3 در سراسر کشور شاهد آن هستیم.
در پایان این مراسم از 10 نفر از فرهنگیان نمونه بسیجی شهرستان کامیاران تجلیل شد  و به صورت نمادین نیز از 3 واحد مقاومت امیدان در سه مدرسه ابتدایی این شهرستان بهره‌برداری شد.
انتهای پیام/ش


برچسب‌ها:


ارسال توسط محمد توکل