تعداد بازديد :  
تاريخ : جمعه ۱۳٩٠/٩/٤
پروژه پلکانی اصلاح‌طلبان برای ورود به انتخابات مجلس

خبرگزاری فارس: حسین شریعتمداری به اهداف ‌اصلاح‌طلبان‌ و آرایش آنها برای انتخابات آتی اشاره کرد و گفت: برای آنها یک پروژه پلکانی برای ‌تعریف شده و یکی از اهداف آنها این است که به هر تعداد در مجلس راه پیدا کنند‌.


ه گزارش خبرگزاری فارس از قم، حسین شریعتمداری پیش از ظهر امروز در همایش انسجام داخلی و اقتدار جهانی که در سالن همایش مجتمع یاوران مهدی(عج) برگزار شد، با اشاره به پیش‌بینی جریانات کشور اظهار کرد: این امر به معنای پیش‌گویی نیست بلکه منظور این است که باید جریانات در نخستین مراحل زاویه‌گیری شناسایی شود.
وی با بیان اینکه داستان از حاکمیت اسلام ناب آغاز شد، گفت: اگر این اتفاق نیفتاده بود کسی با ما کاری نداشت و اگر اسلام مانند گذشته در اوراق کتاب‌ها باقی و در صفحات ذهن‌ها در نوسان بود هیچ اتفاقی نمی‌افتاد.
رئیس موسسه کیهان با اشاره به عوارض حاکمیت اسلام گفت: اسلام ناب ظلم‌ستیز است و اسلامی که به پرخوری و انباشتگی در جهان بپردازد اسلام نیست.
وی خاطرنشان کرد: محرومان به اسلام ناب دل می‌بندند و اسلام باور بوده و جای باور در دل‌های انسان‌هاست و مرزهای انقلاب اسلامی با مرزهای جغرافیایی انطابق ندارد.
مدیر مسئول روزنامه کیهان ادامه داد: زمانی‌که این اتفاق می‌افتد و اسلام ناب با این معیارها شکل‌ می‌گیرد درگیری به صورت ماهیتی با نظام سلطه ایجاد می‌شود و این نظام در برابر شما قدعلم می‌کند.
وی با اشاره به حالت‌های پیش‌بینی شده برای تمام شدن این درگیری گفت: در این درگیری یا شما باید از اسلام ناب دست بکشید یا نسخه تعریف شده‌ای مانند اسلام آمریکایی که تنها تفاوت آن با اسلام ناب در ظلم‌ستیزی بوده، تن دهید یا آمریکا دست از خوی استبکاری خود بکشد.
شریعتمداری خاطرنشان کرد: سازش شما با نظام سلطه به معنای دست کشیدن از اسلام است و بر این اساس ما شاهدیم که هر آنچه امام خمینی(ره) پیش‌بینی کرد تحقق پیدا کرده است.
وی با اشاره به بکارگیری پروژه مهندسی معکوس در فتنه 88 گفت: کانون اقتدار نظام جمهوری اسلامی ولی فقیه است و این نتیجه تحقیق دراز مدتی است که صورت گرفته است.
مدیر مسئول روزنامه کیهان خاطرنشان کرد: زمانی‌که امام خمینی(ره) ندای انقلاب را بلند کرد صدایش برای مردم ناآشنا نبود و این امر حاکی از آن است که مکتب انقلاب از مدت‌های پیشین بوده است.
وی با اشاره به علت تداوم انقلاب گفت: کانونی به نام ولی فقیه در انقلاب وجود دارد که آن را کنترل می‌کند و به تدریخ رخدادهایی پیش می‌آید ولی تکلیف برخی انقلابیون در برابر این اتفاقات و انحرافات مشخص نیست و بنابراین انحرافات و تغییرات از این نقطه آغاز می‌شود.
شریعتمداری خاطرنشان کرد: ولی فقیه کانون دستورالعمل کاربردی برای کشور است و مهندسی معکوس از این نقطه آغاز شد و ولی فقیه نقطه هدف قرار گرفت.
وی عنوان کرد: اکنون نهالی که امام خمینی(ره) کاشت و به دست مقام معظم رهبری آبیاری و از سوی مردم همراهی شد به درختی تنومند تبدیل شده است.
مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به مشکلات کنونی آمریکا گفت: این کشور متحدان منطقه‌ای خود مانند حسنی مبارک و بن علی را از دست داده و اکنون آل سعود و آل خلیفه در حال سقوط هستند.
وی خاطرنشان کرد: اکنون آمریکا با بحران گسترده جهانی رو به رو است و در هفته گذشته میزان بدهی‌های آمریکا از 15 هزار میلیارد دلار عبور کرد و وزیر خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که روزانه 56 میلیارد دلار بر بدهی این کشور افزوده می‌شود.
شریعتمداری عنوان کرد: جنبش وال‌استریت در ابتدا در زمینه اقتصاد بود ولی اکنون شعار اصل مقابله با نظام سرمایه‌داری را ترویج می‌دهند.
وی گفت: مطابق بیانیه گزارش 282 صفحه‌ای شورای امنیت ملی اسرائیل که در شیب سقوط قرار دارند و آمریکایی بیش از هر زمانی نیاز دارند که در منطقه حضور داشته باشند ولی نیروهای خود را بیرون می‌کشند.
مدیر مسئول روزنامه کیهان خاطرنشان کرد: اوباما سه ماه پیش در مصاحبه‌ای می‌گفت ما در عراق و افغانستان می‌مانیم ولی اکنون نیروهای خود را بیرون می‌کشند و امکان حمله آنها وجود ندارد.
وی با اشاره به فتنه 88 گفت: نگاه دشمنان به طور عمده به داخل است و فتنه 88 جنگ احزاب بود و همه مانند منافقان، بهایی و مارکسیست‌ها آمده بودند و اگر کسی متوجه این موضوع نشده به عنوان حداقل لیاقت حضور در پست‌های اساسی را ندارد.
شریعتمداری عنوان کرد: شیمون پرس با صراحت می‌گوید جبهه اصلاحات بزرگترین سرمایه ما در داخل کشور هستند و مصاحبه اخیر هیلاری کلینتون با مشورت و مشاوره اصلاحات در بروکسل و لندن بود.
وی خاطرنشان کرد: اگر مدیریت رهبری در فتنه 88 نبود همه چیز از بین رفته بود چراکه این فتنه بسیار گسترده بود و نباید به سران فتنه نگاه شود و اینها عددی نیستند.
مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به افراد داخل شده به ایران برای آموزش فتنه‌گران گفت: ریچاردرتلی یکی از فیلسوفان آمریکا 22 خرداد سال 83 برای ارزیابی وضعیت اصلاح‌طلبان و ارائه مدل جنگ نرم وارد ایران می‌شود.
وی ادامه داد: جان کین مسئول مرکز مطالعات دموکراسی در لندن در مهر سال 78 به منظور برگزاری کارگاه آموزشی وارد ایران می‌شود و یورگن هاون مارس، مایکل ایگنیاتیوف، جهان بیگ‌لو و هاله اسفندیاری از دیگر کسانی بودند که برای زمینه‌سازی فتنه به ایران آمدند.
شریعتمداری به اهداف مدعیان اصلاح‌طلبان و آرایش آنها اشاره کرد و افزود: یک پروژه پله‌کانی برای آنها تعریف شده و یکی از اهداف آنها این است که به هر تعداد در مجلس راه پیدا کنند و به آنها گفته شده می‌توانید بنویسید و علیه ما موضوع بگیرید و سپس از دور سازماندهی انجام می‌گیرد.
وی خاطرنشان کرد: آنها دارای یک برنامه بیرونی و دورنی هستند و برنامه اصلی برای بیرون کشور بسته شده و برنامه آنها این است که از انتخابات مجلس نهم برای شکستن الگوی نظام جمهوری اسلامی استفاده کنند.
مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه اصلاح‌طلبان امتیازات و نقاط منفی برای آمدن خود در مجلس قائل هستند، گفت: اگر در انتخابات شرکت نکینم امتیاز اعتراض به تقلب را از دست داده‌ایم و نمی‌توانیم برای تقلب در انتخابات اعتراض کنیم.
وی یادآور شد: بر اساس مستندات آقایان مدعی اصلاحات در انتخابات نگاهشان به بیرون است و از دورن ناامیدند و از عمده مشکلات آنها این است که اگر در انتخابات شرکت کنیم وزن‌کشی می‌شود.
انتهای پیام/ش


برچسب‌ها:


ارسال توسط محمد توکل