تعداد بازديد :  
تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٠/٩/٦
مقاومت بسیجیان سبب هجمه سایبری شده است

خبرگزاری فارس: معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مقاومت بسیجیان در مقابل هجمه‌های دشمنان در فضای سایبری آنها را به ستوه آورده و سبب شده است که آن‌ها از خود عکس‌العمل ضد فرهنگی نشان دهند.


سردار سید محمد حجازی در حاشیه برگزاری مراسم ویژه بسیج که به مناسبت فرمان امام (ره) مبنی بر سالگرد ایجاد ارتش 20 میلیونی در اصفهان برگزار شده بود، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در پاسخ به این سؤال که با توجه به تهدیدات جنگ نرم و هجمه‌های اخیر دشمنان با قصد تضعیف روحیه بسیجیان، بسیجیان چه وظیفه‌ای در مقابل این تهدیدات سایبری دارند، اظهار داشت: بسیجیان ما در این راستا فعالیت‌های خوبی در مقابله با دشمنان کردند که نمونه آن همان جنگ سایبری است که موجب نا خشنودی آنها است.
وی افزود: دلیل این همه فشارها و هجمه‌های وارده این است که از اقدامات بسیجیان به تنگ آمده و این عکس‌العملی است که نسبت به اقدامات بسیجیان آنها از خود نشان می‌دهند.
معاون ستاد کل نیروهای مسلح همچنین در مورد حضور پر شور بسیجیان در میدان امام تصریح کرد: این حضور پر شور در میدان امام (ره) اصفهان بیانگر استمرار بسیج پس از 32 سال از صدور فرمان امام (ره) است که نشان از در میدان بودن جمعیت انبوه از جوانان و نوجوان در شهر اصفهان و نیز شهرستان‌ها است.
وی با تاکید به اینکه شهرهای اسلامی حاکی از رویش بسیج در عرصه‌ها است، ادامه داد: وظیفه بسیج تبعیت از فرمایش امام، رهبری، حفظ وحدت، هوشیاری در مقابل دشمن مقابله با تهدیدات نرم است.
حجازی اضافه کرد: آنها با نا امیدی از جنگ نظامی به جنگ نرم رو آورده و به اقدامات ضد فرهنگی و ایجاد جبهه جدید، قصد متوقف کردن مسیر انقلاب را دارند که در این میان وظیفه بسیجیان هوشیاری و مقابله با تهدید جنگ نرم است.
انتهای پیام/م


برچسب‌ها:


ارسال توسط محمد توکل