مشاور عالی نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر فارس گفت: ‌جریان انحرافی در بعضی از محافل با شایع‌پراکنی و القای کذب اعلام کردند که در صورت حمله نظامی کارخانه‌ها تعطیل و گرانی در سراسر کشور به وجود می‌آید.


به گزارش جهان یدالله جوانی امروز در حاشیه برگزاری همایش امر به معروف و نهی از منکر سپاه عشایر فارس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس خوب درخشیدند و این موضوع عرصه را بر دشمنان داخلی و خارجی سخت کرد و در نتیجه اقدام به راه‌اندازی تهاجم فرهنگی در قالب جنگ نرم کرده‌اند.
جوانی خاطرنشان کرد: مهم‌ترین ویژگی‌های نماینده مجلس شورای اسلامی باید روحیه مردم‌داری و پشت کار است و از شجاعت، شهامت، تخصص و ترجیح مصالح ملت و نظام بر مسائل فردی باید برخوردار باشد.
وی تصریح کرد: باید مراقب بود که چه کسی کاندید‌ نامزدی مجلس می‌شود چرا که نباید مجلس جدید مانند مجلس ششم شود که ۱۳۵ نماینده آن طی نامه‌ای به مقام معظم رهبری خواستار مصالحه در برابر تهدیدهای آمریکا شدند.
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه وحدت اصولگرایان برای پیروزی در انتخابات مجلس یک ضرورت است، گفت: جریان فتنه سال ۸۸ انتخابات مجلس شورای اسلامی را یک فرصت طلایی برای حضور دوباره اصلاح‌طلبان به صحنه سیاسی کشور فرض کرده است.
جوانی اضافه کرد: نمایندگان مجلس ششم در برابر تهدیدهای رژیم صهیونیستی خواستار امضای پروتکل منع فعالیت‌های هسته‌ای ایران شده بودند.
وی اظهار داشت: برخی از رسانه‌ها طرح حمله مشترک آمریکا و انگلیس را مطرح کردند، که با جواب قاطع و کوبنده مقام معظم رهبری که فرمودند «جواب تهدیدها را با تهدید می‌دهیم»، رو به رو شدند.
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه خاطرنشان کرد: جریان انحرافی در بعضی از محافل با شایع‌پراکنی و القای کذب اعلام کردند که در صورت حمله نظامی کارخانه‌ها تعطیل و گرانی در سراسر کشور به وجود می‌آید.
جوانی تصریح کرد: با بصیرت، آگاهی و هوشیاری مقام معظم رهبری تمام توطئه‌ها و ترفندهای دشمنان داخلی و خارجی بار دیگر با شکست رو به رو می‌شود.
وی اضافه کرد: عملکرد دولت اصلاحات خون به دل انقلاب اسلامی ریخت و شادی را برای دشمنان قسم خوردۀ ایران به ارمغان آورد.
مشاور عالی نمایندگی ولی فقیه در سپاه در مورد علت مرگ فرزند محسن رضایی گفت: بر اساس احتمال موجود علت مرگ وی ممکن است خودکشی، تسویه حساب شخصی و یا از سوی سرویس‌های جاسوسی بین‌المللی صورت گرفته باشد.


برچسب‌ها:


ارسال توسط محمد توکل