آمریکا صادق نیست/ غرب ایران هسته‌ای را نمی‌خواهد/ ولایتمداری رمز موفقیت است

به گزارش جهان، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: صلح‌آمیز بودن فعالیت‌های هسته‌ای ایران بارها و بارها برای همگان مشخص شده، اما غربی‌ها حاضر به قبول این مهم نیستند و ایران هسته‌ای را نمی‌خواهند.

علیرضا زاکانی ظهر امروز در همایش مدیران و دست‌اندرکاران هیئت رزمندگان اسلام استان البرز اظهار داشت: با توجه به تمامی اقداماتی که در خصوص صلح‌آمیز بودن فعالیت هسته‌ای ایران از سوی آژانس انجام شد و این مهم به اثبات رسید، اما غربی‌ها ایران هسته‌ای را نمی‌خواهند و همچنان در نظر دارند تا ملت ایران را از حق مسلم خود محروم سازند.

وی ادامه داد: صادق نبودن دولت آمریکا بارها و بارها برای ایران مشخص شده است که یکی از آنها ادامه روند تحریم‌ها و فشارها‌ است.

زاکانی با بیان اینکه ملت ایران اهداف آمریکا را به خوبی می‌شناسند، افزود: این تحریم‌ها و فشارها از سوی آمریکا هیچ تأثیری در اراده ملت ایران نخواهد داشت و آنان همچنان بر خواسته خود پافشاری می‌کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: برخی از رفتارها از سوی مقامات آمریکایی نشان‌دهنده سیاست دوگانه آنها در مقابل جمهوری اسلامی ایران است.

زاکانی گفت: ملت ایران با بصیرت و آگاهی این نوع رفتار آمریکا را نیز به خوبی رصد کرده و در این جا است که نمی‌توانند به آمریکا اطمینان کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه ولایتمداری و پیروی از دستورات مقام معظم رهبری همیشه چراغ راهی برای ملت ایران محسوب شده است، گفت: یکی از مهمترین رموز موفقیت ملت ایران در برهه‌های حساس، ولایتمداری و پیروی از دستورات ایشان بوده است.

/ 0 نظر / 12 بازدید