نماینده ملت یا وکیل‌ مدافع فتنه‌گران؟!

به گزارش جهان به نقل از کیهان، مطهری در مصاحبه با روزنامه قانون، بدون اطلاع کافی از کم و کیف ماجرای ادعایی دختر یکی از سران فتنه مدعی شده است؛ خانواده زندانیان سیاسی به اندازه کافی در رنج هستند، نباید رنج آن‌ها را مضاعف کنیم. حتی اگر جرم یک متهم به اثبات برسد کسی حق آزار رساندن به او چه رسد به خانواده‌اش را ندارد و تعرضی غیر از اعمال مجازات او جایز نیست.

باید از آقای مطهری پرسید کدام آزار و با کدام ادله؟!

وی در ادامه در نقش مدیر بحران نیز ظاهر شده و محاکمه سران فتنه به همراه احمدی‌نژاد را راهکار قضیه عنوان می‌کند و می‌گوید در این صورت همه نتیجه را می‌پذیرند. البته جناب مطهری تغافل می‌کنند چرا که اساساً اگر سران‌ فتنه اهل قانون و پذیرش حق بودند امروز کارشان به اینجا نمی‌کشید و آن ظلم‌ها نیز به نظام و مردم بی‌گناه نمی‌شد.

وی در پایان چشم خود را بر همه بی‌قانونی‌ها و مظالم فتنه‌گران بسته و قضیه را در حد تبلیغات و اتهامات وارده، تنزل می‌دهد و مدعی می‌شود؛ «من فکر می‌کنم آقایان به دنبال محاکمه علنی نیستند چرا که در آن صورت حقایق روشن خواهد شد و همگان متوجه می‌شوند که بسیاری از تبلیغات و اتهامات وارده به افراد در ۴ سال اخیر پایه و اساس درستی نداشته است و خود آن‌ها زیر سوال می‌روند. اما تنها راه ممکن همین محاکمه علنی است که باید برگزار شود.»

البته ما نیز تنها در این مورد با جناب مطهری موافقیم که باید سران‌ فتنه محاکمه و جزای سنگین بی‌قانونی و ظلم خود را بپردازند.

/ 0 نظر / 13 بازدید